YESA ENERJİ VE GÜÇ SİSTEMLERİ

Kurumsal

AMACIMIZ; 2007 yılından beri faaliyet göstermiş olduğumuz enerji sektörünün parlayan yıldızı ve gün geçtikçe genel ihtiyaç sıralamasına giren kesintisiz güç kaynağı sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz önceliğimiz kaliteli ekonomik ürünler satıp zamanında kurlum ve teknik destek sağlayarak  müşteri memnuniyetini kazanmaktır

Teknolojiyi yakından takip ediyor; insan hayatını kolaylaştıracak mevcut çözümleri uygulamanın yanı sıra, yeni çözümler geliştirip projelendirerek uluslararası standartlarda hayata geçirmeyi amaçlıyoruz Amacımızı gerçekleştirirken işimizi gerektiği gibi yapar, sözlerimizi ve taahhütlerimizi yerine getirir, güvenilir bir mühendislik ortağı olarak, müşterilerimize değer katarız.  

HEDEFİMİZ; Uluslararası pazarlarda yenilikleri çok yakından takip ederek, fikir önderi olarak müşterilerimize ve Türkiye’ye değer katacak çözümleri sunmak, öncü projeler gerçekleştirmektir.

Ürün ve hizmet sunumumuzda müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor ve beklentilerinin daha fazlasını yapmak için odaklanıyoruz.

Başarının temelinde çalışanların olduğunu savunuyor; iletişim ve eğitim olanakları ile memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Konusunda yetkin çalışanlarımız ile proseslerimizi tüm aşamalarda kontrol altında tutuyor uygunsuzluk olasılıklarını en aza indiriyoruz.

Başarma isteğimiz ve çalışkanlığımızla fark yaratırız.

Değerlerimiz

Güvenilirliğimizi gelişimden sonuca kalite odaklılığımızla sağlarız. Hızlı ve kaliteli hizmet vermenin önemine inanırız. Başlangıçtan sonuca kadar sunduğumuz profesyonel ve titiz çalışma anlayışı YESA yaptıysa doğrudur, algısını ve güvenini yaratır.

Girişimci, yenilikçi ve öncü yapımızla değer yaratırız. Projelerimizi gerçekleştirirken hayata ve ülkemize artı değerler katacak yeniliklere odaklanırız. Başarma isteğimiz ve çalışkanlığımızla fark yaratırız.

Ekip dayanışması ile çalışır, dinamik yapımızı hep koruruz. Başladığımız her işi başarıyla zamanında tamamlarız. Ekip olarak dinamik bir takımın parçası olmanın sorumluluğunu taşır, başarının mutluluğunu paylaşırız.

Müşterilerimiz bizim yıldızlarımızdır! Müşterilerimizi doğru anlar, çözüm üretirken bizden beklenenden fazlasını sunarız. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özenle bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşatırız.

İnsana ve doğaya saygıyı ön planda tutarız. Çalışanlarımıza, müşterilerimize, paydaşlarımıza, iş yaptığımız ülkelerin ve ülkemizin milli ve ahlaki değerlerine saygı gösteririz. Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eder, dünyamızın geleceği için doğaya saygı göstermeyi vazgeçilmez değer kabul ederiz.

YESA ENERJİ VE GÜÇ SİSTEMLERİ

Müşterilerimiz

"Yesa Enerji Ve Güç Sistemleri - UPS firması ile çalışmak ve onların müşterisi olmaktan mutluluk duyuyorum."
Emilia Clarke
Aynur Gürsoy
"Yesa Enerji Ve Güç Sistemleri - UPS firması ile çalışmamız süreçte son derece özen ve titizlik ile çalıştıklarını fark ettim. Sektöründe başarılı bir firma ile çalışmak çok güzel."
Emilia Clarke
Hakan Yılmaz
"Çok başarılı dürüst ve güvenilir bir işletme gerçekten samimiyetimle söylüyorum piyasada bulunabilecek en kaliteli bilgili işçilikle hizmet aldım. Çok memnun kaldım."
Emilia Clarke
Oğuz Alan

İşe Alım

YESA Enerji ve Güç Sistemleri ailesine katılmak için kariyer sayfamızı ziyaret edin veya bize şu adresten bir CV gönderin: [email protected]